معرفی آکادمی آنلاین سولان

بهتون تبریک میگم! شما مسیر درست را انتخاب کرده اید.آکادمی سولان اینجاست تا تمامی انتظار های شما از یادگیری زبان های خارجی ( انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی و هلندی) در چهار مهارت (درک مطلب، نوشتاری، شنیداری و گفتاری)  را با بکارگیری به روز ترین و تخصصی ترین متد دنیا برآورده  نماید. این آکادمی با کادری مجرب و خلاق برآن است تا یادگیری زبان های خارجه را به شیوه ی زبان مادری و کاملا مکالمه محور را برایتان آسان نموده و در بستری واقعی، حرفه ای و لذت بخش موفقیت حتمی را برای شما به ارمغان بیاورد.

      ما در آکادمی آن لاین سولان با کادری متخصص با 20 سال سابقه در تدریس زبان های مختلف و تجربه زندگی در کشورهای مختلف و به علاوه بهرمندی  از  مدرسینی جوان و خلاق همه توانمان را به کار می بندیم هستیم تا شما در راه رسیدن به اهدافتان در پرتو تجربه و به کار گیری تکنولوژی های موثر یاری دهیم.                                                                

شایان ذکر است، تاکید بر استاندارد، تجربه، تخصص مشتری مداری و شناخت نیاز های روز کاربران همه و همه ما را بر آن داشته است تا علاوه بر تعیین مسیری  واقع بینانه و شفاف موفقیت حتمی و نهایی شما را تضمین نماییم.

اما چرا آکادمی سولان آن لاین است؟

   بله! ما نه تنها به تسریع روند پیشرفت شما به فکر کرده ایم بلکه با ارائه ی خدمات حرفه ای  برآن هستیم که شما را در  مزایای منحصر به فرد  خدمات آن لاین  از جمله موارد ذیل سهیم نماییم:

  • امکانات چند رسانه ای( ویدیو و تنوع محتوایی جذاب)
  • کنترل دقیق فرایند یادگیری
  • در دسترس بودن
  • عدم محدودیت مکان
  • کاهش چشمگیر هزینه ها
  • خدا حافظی با رفت و امد های مکرر
  • اهمیت به وقت و زمان شما
  • امکان شرکت در کلاس اساتید مجرب در سطح ایران و خارج از کشور
  • ارتباط مستقیم با پشتیبان های مربوطه و مدیریت
  • یادگیری در فضایی پویا و مدرن

دپارتمان آموزش زبان های خارجه

در آکادمی  سولان با بهره گیری از دانش مدرسین باتجربه از صفر تا صد زبان انگلیسی به شما به صورت آنلاین آموزش داده خواهد شد. در راستای ارتقای دانش زبانی شما، این مجموعه همچنین در نظر دارد تا سطح مکالمه شما را علاوه بر زبان انگلیسی در زبان های ایتالیایی، فرانسوی و آلمانی و همچنین هلندی نیز به عالی ترین حد خود برساند. در نتیجه اگرشما مایل به یادگیری این زبان ها هستید ما میتوانیم یک آموزش بی نظیر را برای شما تضمین کنیم.

دپارتمان ترجمه

در راستای تسهیل سازی امور شما در زمینه پیشرفت علمی ویادگیری متون گوناگون  به زبان انگلیسی، در این دپارتمان، مترجمین حرفه ای آکادمی سولان در صدد یاری رساندن به شما هستند. در این آکادمی شما می توانید تجربه طلایی از یک ترجمه دقیق وروان را کسب کنید. لازم به ذکر است در این آکادمی فرمت های گوناگون مورد بررسی و ترجمه قرار خواهند گرفت و تحویل شما می گردد که این خود نیز می تواند تضمینی برای حرفه ای بودن تیم ما باشد.

دپارتمان مشاوره ی تحصیلی و مهاجرت تحصیلی

آیا نگران نمرات خود هستید؟ آیا نگران رتبه و درصدهای خود در کنکور هستید؟ آیا قصد مهاجرت دارید اما نمی دانید چگونه؟ آیا برای مهاجرت بسیار تلاش کرده اید اما فقط با موانع روبرو شده اید؟

ما در آکادمی سولان کنار شما هستیم تا دیگر نگران امور تحصیلی و مهاجرتی خود نباشید.

تیم های تخصصی مشاوره تحصیلی و مهاجرت تحصیلی ما، شما در راه پیشرفت تحصیلی و مهاجرت به کشور دلخواه تان یاری می رسانند.

افتخارات ما:

دارنده ی گواهی TTC روش تدریس از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دارنده ی گواهی TTC روش تدریس از Cambridge

دارنده ی گواهی بین المللی   TESOL

دارنده ی گواهی بین المللی دوره ی آموزشی دستیافته های نوین انسانی از دانشگاه Rostock آلمان

دارنده ی گواهی  Canprocert استادیاری حوزه ی ادبیات و زبانشناسی کانادا