چرا قبولی در آزمون آیلتس حیاتی است؟

تا حالا از خودتون پرسید چرا همه از آزمون آیلتس صحبت میکنند؟

هدف داوطلب ها از گرفتن مدرک آِیلتس چیه؟ اصلا آزمون آیلتس چیه؟

آیلتس به معنی نظام بین المللی ارزشیابی زبان انگلیسی و مشترک بین شورای بریتانیا،  IDP استرالیا  و کمبریج می باشد. بیشتر از 9000 مرکز این آزمون را برگزار میکنند، پس این آژمون اعتبار جهانی بسیاری دارد.. بیشتر داوطلبان برای کار، مهاجرت تحصیلی، و ارتقای شغل در آزمون آبلتس شرکت می کنند. متخصصان ما با شناخت اهمیت این آزمون بین المللی و شناخت کافی از مواد آزمون دوره ی آیلتس را تدوین نموده اییم. این دوره در بین متقاضیان کلاسهای یادگیری سریع زبان و کلاس مکالمه انگلیسی طرفداران زیادی رو به خود جلب کرذه است. برای آَشنایی بیشتر  شما با این آزمون جهانی شما رو به مطالعه ی این مطالب و کلیپ پایانی دعوت می نمایم.

معرفی دوره ی آیلتس

دوره ی آِیلتس آکادمی سولان نتیجه ی سالها کار و تجربه اساتید برتر کشور و اساتید مجرب این آزمون میباشد. آموزش تکنیکها و نکات مربوطه در 6 ترم 16 جلسه ای صورت میگیرد، سپس دواطلبان میتوانند نمره ی موردنظر خود را در آزمون کسب نمایند. اگرچه این کلاسها گروهی تلقی می شوند اما، به منظور افزایش کیفیت و رسیدیگی بهتر آموزش با تعداد 5-3 زبان آموز صورت میگیرد. آکادمی سولان دارای بهترین نیروهای آموزش در آزمون آیلتس می باشد مدرسین این اساتید حداقل 8 سال سابقه ی تدریس آزمون IELTS را دارند و عموما دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری آموزش زبان انگلیسی میباشند به همین دلیل 90%زبانان آموزان نمره مورد نظر خود را کسب می نمایند. اگر زبان آموز دوره ی مکالمه انگلیسی یا دیگر دوره های مکالمه فرانسه یا مکالمه آلمانی ما میباشید نیز میتوانید در این کلاس شرکت کنید. چراکه لذت چند زبانه بودن و یادگیری سریع زبان تا مقطع آیلتس را به آسانی تجربه خواهید کرد.

 آزمون آزمایشی آیلتس یا ماک

گفتنی است که آیلتس آزمونی رسمی است که برگزاری آن صرفا در مراکز مورد تایید امکان پذیر می باشد. اما بعضی از موسسات اموزشی از جمله آکادمی سولان اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس یا آزمون ماک نموده اییم. بدین صورت آشنایی دانشجویان با این آزمون و بالابردن سطح علمی دانشجویان برای اخذ نمره بالا به راحتی انجام میشود. از دیگر مزیت برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس کاهش هزینه و ریسک در صورت عدم تسلط کافی برای کسب امتیاز بالا در آزمون واقعی آیلتس میباشد. ماک فرصتی است تا شما زبان اموزان ارزیابی دقیق از توانایی هایتان داشته و با برنامه ای منسجم برای نمره ی موردنظرتان در آزمون IELTS تلاش کنید.

مزایای آزمون آیلتس

 • مورد تایید بودن بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان
 • ارزشیابی دقیق از 4 مهارت (Reading, Listening, Writing, & Speaking) خواهید داشت.
 • سنجش عادلانه و مطمن از سطح زبان انگلیسی شما
 • دریافت گواهینامه معتبر و افزایش انگیزه جهت بهبود توانایی تان در زبان انگلیسی
 • بالا بردن شانس مهاجرت تحصیلی و پذیرش در دانشگاه های با Ranking بالا
 • تسهیل اخد ویزای کاری یا اقامتی در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان

چرا آکادمی سولات را برای آیلتس انتخاب کنیم؟

 • شبیه سازی آزمون واقعی با برگزاری آزمون ماهیانه ماک
 • استفاده از سوالات استاندارد Unseen و معتبر
 • تاکید بر آموزش و تصحیح دقیق و مستمر مهارت) Writingکاهش دغدغه ی اصلی زبان آموزان(
 • بارگزاری صوت آزمون شفاهی و پاسخنامه های Reading, Listening, Writing در پروفایل اختصاصی زبان آموزان (جهت مشاهده اشکالات و رفع آنان)
 • انتخاب سوالات از آزمونهای پیشین اصلی در دو ماژول آکادمیک و جنرال
 • تایم منعطف برای تحلیل آزمون شفاهی و بخش نوشتاری
 • ارائه ی توضیحات و نکات در پایان Writing
 • اطلاع رسانی دقیق و منظم

هرگز شانس آموزش تخصصی و تضمینی آیلتس با ما رو از دست ندین

پس اگر فرصت کمی برای یادگیری تکنیک های آزمون آیلتس دارید؟

اگر ترس از عدم قبولی آزمون آیلتس مانع شما برای امر مهاجرت تحصیلی شده است؟

دوره ی آیلتس آکادمی سولان بدون شک بهترین گزینه برای شما می باشد. ما با برنامه ریزی هوشمندانه مانع اتلاف زمان و هزینه ی شما در امر یادگیری سریع زبان و کسب امتیاز دلخواه تان در آیلتس میشویم. همچنین، با شیوه های استاندارد در پرتو منابع جدید، سیستمهای چند رسانه ای و اساتید مجرب در تمامی مسیر یادگیری تا آزمون آیلتس با شما هستیم. چراکه، میخواهیم در بهترین شرایط کسب امتیاز 9 شما در آزمونIELTS را برای شما دست یافتنی می نماییم. فراموش نکنید لازمه ی شرکت در دوره ی آیلتس سطح زبان انگلیسی متوسط به بالا می باشد. پس جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین سطح با کارشناسان ما در دپارتمان آموزش زبانهای خارجه در ارتباط باشید.