مراحل مهاجرت به کانادا


بهترین راه مهاجرت به کانادا کدام است؟

 

 مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری از طریق برنامه نیروی کار ماهر Skilled Worker، سرمایه گذاری در کشور کانادا، مهاجرت از طریق استارتاپ و کارآفرینی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا هستند.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

 

تحصیل در اسن کشور در مقاطع مدرسه، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است.

 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

 

با توجه به مهاجر پذیری کانادا، دولت کانادا سیاست جذب سرمایه گذار از این طریق را در پیش گرفته است.سرمایه گذاری در کانادا راه های مختلفی دارد از جمله ثبت شرکت ، کارآفرینی ، خود اشتغالی ، خرید بیزنس و ...‌

 

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی

 

اداره مهاجرت کانادا به ایالت های مختلف کانادا اجازه می دهد که نیروی مورد نیاز خود را از طریق استخدام نیروی کار ماهر خارجی مرتفع سازند.

 

روش های مهاجرت به کانادا برای افراد خاص

 

در این کشور به افرادی که دارای شرایط ویژه ای نسبت به عموم هستند، امکان مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت داده می شود. از جمله این افراد خاص می توان به هنرمندان و ورزشکاران اشاره نمود.

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

 

ازدواج با تبعه کانادایی یا با فرد مقیم کانادا یکی دیگر از انواع روش های مهاجرت به کانادا می باشد.این روش به این شکل است که فردی که در کانادا اسپانسر می شود و فردی که متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق همسر خویش است، هر دو باید شرایط خاصی داشته باشند مثلا طرفین باید حداقل 18 سال سن داشته باشد همچنین اسپانسر باید مقیم دائم یا شهروند کانادا باشد. اسپانسر همچنین باید ثابت کند که می تواند هزینه های زندگی همسر خود را متقبل شود.

 

مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

 

یکی از روش های مورد استقبال زوجین جوان برای اخذ اقامت، این است که به کشورهای مورد علاقه خود از طریق ویزای توریستی سفر نموده و فرزند خود را در آن کشورها به دنیا بیاورند تا بتوانند برای خود و فرزندشان اقامت و تابعیت اخذ نمایند.اما این امر فقط در کشور هایی که تابع اصل خاک هستند امکان پذیر است.همچنین باید این را در نظر داشت که با این روش تنها فرزند متولد شده تابعه ی کانادا می شود و تابعیت این کشور به والدینش تعلق نمی گیرد.

 

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

 

شخصی که در خواست پناهندگی در کانادا می دهد برای او دادگاه تشکیل شده و او نیز باید افسر و وکلای اداره مهاجرت کانادا را متقاعد کند که جانش در کشور خودش در خطر است، یا مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و به همین دلیل به دولت کانادا پناه آورده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *