سولان آکادمی

موسسه مهاجرتی سولان آکادمی با داشتن تجربه  تخصصی و گرانبها در امور مهاجرتی (کار، تحصیل، سرمایه گذاری) آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشد.

موسسه سولان آکادمی، تیمی تخصصی به جهت مشاوره و یافتن راه های مهاجرت به کانادا می باشد. کشور کانادا امروزه جذابیت بسیار خاص و ویژه ای برای انواع متقاضیان مهاجرت از جمله مهاجرت کاری، مهاجرت دانشجویی و غیره می باشد.سولان آکادمی قابلیت اخذ ویزای توریستی کانادا، ویزای پنج ساله مالتیپل و ویزای تحصیلی را داراست. همچنین در کنار شما به جهت مهاجرت به کانادا از طریق نیروی کار ماهر، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری و یا خوداشتغالی، مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ ویزا و انواع دیگر روش های مهاجرت به کانادا خواهد بود.اگر مایل به اخذ ویزا برای مقاصد توریستی، تحصیلی، کاری، و یا سوپر ویزای والدین هستید و یا قصد مهاجرت به کانادا را دارید این موسسه انتخاب خوبی برای شما خواهد بود تا بتوانید راهی مناسب جهت رسیدن به مقصد پیدا کنید. همکاران ما در اسرع وقت مدارک مورد نیاز را به اطلاع شما خواهند رساند و همچنین تمامی فرم ها و اطلاعات مورد نیاز را آماده خواهند کرد. شرایط مهاجرت به کانادا را با شما هماهنگ خواهیم کرد و امتیاز مهاجرت به کانادا را محاسبه و نتیجه را در اسرع وقت به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.ما از ابتدا تا انتهای راه مهاجرت به کانادا در کنار شما خواهیم بود.

هدف اصلی سولان آکادمی

 

سولان آکادمی یک هدف واضح و مشخص  را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است و همیشه هم در همان مسیر به حرکت خود ادامه داده است. هدف سولان آکادمی کمک به افرادی است که قصد دارند محل زندگی خودشان را تغییر دهند. مهاجرت سرشار از استرس و نگرانی و دغدغه است، سولان آکادمی برنامه ریزی دقیقی برای کم کردن این استرس ها داشته و این هدف را مدت هاست دنبال کرده و همواره این روال ادامه خواهد یافت. 

تیم سولان آکادمی

 

سولان آکادمی با داشتن تیمی  مجربر و متخصص در زمینه مهاجرتی همواره تلاش می کند بهترین روش ها و برنامه های مهاجرتی را برای شما عزیزان ارائه کند تا هیچ دغدغه و نگرانی در این زمینه ها نداشته باشید. 

چگونگی فعالیت های ما

سولان آکادمی با بهره مندی از مشاورانی متخصص در کانادا، اروپا، ایران، از همان مراحل اول کار بصورت کاملا حرفه ای و برنامه ریزی شده فعالیت های مربوط به مهاجرت شما عزیزان را بصورت کامل  به انجام می رساند تا شما عزیزان دغدغه ها و استرس های مربوط به مهاجرت را کمتر احساس کنید و این مشاوران از همان ابتدا همراه شما خواهند بود تا کار بصورت درست و هدفمند به پیش برود.

سولان آکادمی
به خدمات اخذ ویزای تحصیلی نیاز دارید؟ بورسیه نیاز دارید؟ اقامت دائم نیاز دارید؟

آخرین اخبار

دسترسی سریع

اطلاع از آخرین اخبار