سولان اکادمی|اموزش زبان انگلیسی|ترجمه دقیق و روان|مکالمه هلندی|پری تافل آ
منو سایت
شما اینجا هستید

مکالمه انگلیسی English Conversation

احتمالا سوال خیلی از شماها اینه راه سریعی هست تا زبان و یادبگیریم؟ و مهم تر اینکه چه تضمینی وجود داره که بتونیم آموخته هارو بعد یادگیری بیاد بیاوریم؟اغلب گفته میشه که تجربه زبان اموز، هدف و زمان وی نقش های کلیدی رو تو یادگیری سریع زبان بازی میکنند اما من معتقدم که تو محیط انگلیسی بودن یا در معرض زبان نیتیو بودن بیشترین تاثیر رو داره
تو این مقاله چند ترفند جالب و بهتون یاد میدم که میتونید توی زمان کمتری نتایج بهتری کسب کنید.

علایق خودتون رو با یادگیری زبان ترکیب کنید
اگر انگیزه و علاقه ی کافی به یادگیری زبان دارید سعی کنید لیستی از علاقه مندی های خووتون تهیه کنید و اونا رو با یادگیری زبان ترکیب کنید مثلا یادگیری زبان و آشپزی سعی کنید فهالیت های زبان محورمانند رسپی های انگلیسی یا برنامه های اشپزی انگلیسی زبان رو دنبال کنید به اینصورت علاوه بر تجربه ی پختدجدید مهارت های reading & listening تون به صورت همزمان تقویت خواهد شد.

با افراد جدید اشنا ودوست شوید
یکی از مزایایای اشنایی با افراد جدی این هستش که مهارت های زبانی شما رو به چالس می کشد و شما بیشتر با نقاط قوت و ضعف خود آشنا می شوید. همچنین با گفتگوی رو در رو فرصتی فراهم میشود تا با ترس تون مقابله کنید و اعتماد به نفس تون رو افزایش بدین. سعی کنید به صورت کتبی و شفاهی با دوستانتون در ارتباط باشید.

تقویت مهارت های درون متنی
یکی از مشکلات عمده ی زبان اموزان یافتن لغتی مناسب برای ادامه ی گفتگو و فهماندن منطور خودشون هستش، باید بهتون بگم که حتی نیتیو ها هم گاها برای پیدا کردن لغت مناسب و دقیق با مشکل رو برو می شوند د واقع شما لازم نیست که همیشه از یک واژه ی دقیق استفاده کنید بلکه باید مهارت های درون متنی خودتون رو تقویت کنید و فی البداهه شروع به صحبت کردن کنید به عبارت دیگر سعی کنید مکالمه را ادامه بدین و منطور خودتون رو با لغتی مشابه و جایگزین بیان کنید.

تمرکز روی نقاط ضعف
اگر هرچه سریعتر نقاط ضعف خودتون رو پیدا کنید ادامه ی مسیر یادگیری براتون شفاف تر و مفید ار خواهد بود.اگرچه ممکن است احساس ناراحتی کنید اما با شناسایی صعف ها و تمرین و تکرار پیوسته میتوانید انها رو تقویت و برطرف نمایید.

برای یادگیری زبان باید زمان تون رو مدیریت کنید
فعالیت ی که مرتبط با زبان هستش رو تجربه کنید حتی شغلی را انتخاب کنید که شما رو وادار به انگلیسی صحبت کردن کند و در زمان کوتاه پیشرفت چشمگیری خواهید داشت. با تعامل و ارتباط به زبان انگلیسی ادگیری هدفمند خواهید داشت و از آموخته های زبانی تون میتونید به صورت کاربردی استفاده نمایید.


نامید نشوید چرا که یادگیری ارزشش رو دارد
یادگیری هر مهارتی اغلب با چالش ها و مشکلاتی همراه هستش خصوصا اگر محیط و شرایط یادگیری آن مهارت فراهم نباشد. برای یادگیری زبان انگلیسی باید به زمان کودکی برگردید و همه چیز را از اول شروع کنید، شاید فکر کنید این امر شدنی نیست به همین خاطر بهتون پیشنهاد میکنم حتما دوره های آموزش مکالمه مارو شرکت کنید تا یادگیری زبان رو هم به شیوه ی زبان مادری تجربه کنید و فرصت های فوق العاده رو برای خودتون رقم بزنید.

comment برای درج دیدگاه لطفا وارد شوید