آیا شما هم سوالی دارید؟

 

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

چرا ریجکت میشوم ؟

در تعریف ما ریجکتی طوری که اکثر افراد فکر میکنند نیست ….ریجکتی در امور ویزا گرفتن به ۱۰ بند ریجکتی تقسیم میشود ، افرادی که به سفارت یا کنسولگری میروند یا ویزا میشوند و یا پاسپورت به همراه نامه ی ریجکتی در پاکتنامه ی محرمانه ارسال میشود . برخلاف تصور مسافران ریجکتی باعث ۶ ماه بلاک شدن ( ممنوع بودن از اقدام کردن مجدد ) نمیشود . متاسفانه در شرایط  فعلی اقدام  کردن برای اخذ ویزا کشور های اروپایی و کانادا سخت شده است ولی  در صورتی که درخواست ویزا همراه با مدارک کامل و خدمات درست باشد ویزا گرفتن از جانب سفارت رد نخواهد شد شما میتوانید جهت تایید این متن از سفارت به  صورت مستقیم بپرسید , ما برای شما در قسمتی از این وب سایت ادرس و شماره تلفن تمامی کنسولگری هارو آماده و آپلود کرده ایم شما نیز میتوانید به صورت ۲۴ ساعته از  مشاوره ویزا کارشناسان پیشیبانی وب سایت سولان آکادمی سوالات خود را ارسال نماید و پاسخ را دریافت کنید

برسی بند های ریجکتی !

در نامه ی  مربوط به ریجکتی میتوانید ۱۰ بند را همراه با ترجمه مشاهده نماید ، بند های ریجکتی و این نامه بنا بر کشور مقصد میتواند متفاوت باشد  ؛ بند های ریجکتی معمولا بعد از تصمیم گیری های سفارت در مدت زمان ۱۵ روز بر اساس مدارک ثبت شده در سفارت می باشد ؛ طبق تجربه ی مجموعه ی سولان آکادمی معمولا ریجکتی ها به شماره ی ۳  ( توانای مالی کافی نمی باشد ) و یا بند ۸ که (مربوط به هدف از سفر به اثبات نرسید ) و یا بند شماره ی ۹ می باشد که مقصود از آن ( شرایط اقامتگاه به اثبات نرسید) ، مسافران باید تا جایی که میتوانید مدارک درستی جهت اخذ ویزا به کنسولگری ارائه دهند .

آیا رفع ریجکتی وجود دارد ؟

بهتر است بگویم رفع ریجکتی وجود داشت ! قبلا اگر افرادی بنا به هر بندی از سفارت کشور مقصد ریجکت  میشد میتوانستند آن را فورا دادگاهی بکنند و اعتراض آنها بعد از مدت زمان بسیار کمی به مسافر اعلام میشد ؛ اما هم اکنون چنین چیزی بسیار محدود تر شده است , برای رفع ریجکتی مسافر باید به ادرس پستی مذکور در نامه ریجکتی نامه ای را تنظیم کند و مکتوب کند دلایل اثبات تصمیم گیری نا درست سفارت , همچنین وجود وکیل های مهاجرتی مورد تایید سفارت کشور مقصد بسیار کار را آسان تر می نماید ؛ متاسفانه افراد سودجو در بخش امور مهاجرتی به عنوان رفع ریجکتی پول های زیادی را از مسافر دریافت میکنند و عملا نمیتواند به تعهدات خود عمل کنند

چکار کنم ریجکت نشوم؟

 شما با ارائه ی مدارک معتبر و اثبات شرایط مالی ؛ موقعیت اجتماعی ، عدم داشتن سابقه ی کیفری ؛ و همچنین خدمات درست و بی نقص شانس ویزا شدن شما به صورت چشم گیری افزایش می یابد ، شما نیز در زمان اقدام کردن باید هوشمندانه عمل کنید و خود را از دید تصمیم گیرنده ی  دریافت ویزا به نگاه کنید و از خود بپرسید آیا این مدارک برای اثبات برگشت من و یا شرایط سفر من کافی می باشد یا خیر ؟ پیشنهاد پرسنل مجموعه ی سولان آکادمی این است که حتما در هر شرایطی از مشاوره ی کارشناسان ما استفاده کنید شاید که بتوانیم در این مورد به شما کمکی کرده باشیم.

سایر سوالات

سولان آکادمی چه کار هایی برای من انجام میدهد؟

سولان آکادمی  همه ی خدمات لازم جهت تحویل به سفارت را با کد استعلام برای مسافر انجام میدهد ، در واقع هزینه ای که مسافر میدهد جهت این می باشد که مسافر با خیال راحت پرونده ی خود را به ما بسپارد و هیچگونه استرسی نداشته باشد ، ویزادیب خدمات را حرفه ای انجام میدهد و مسافر فقط لازم است جهت انگشت نگاری به مرکز انگشت نگاری کشور مقصد خود در وقت سفارت مربوط به خود که از جانب سفارت تعین میشود مراجعه کند . سولان آکادمی رزروایسیون قابل استعلام را برای شما انجام میدهد  در صورت لزوم دعوتنامه متناسب به هدف شما از تمام کشور ها دنیا دریافت میکند ، همچنین ویزادیب میتواند درخواست ویزا را تا زمان موفق انجام شدن کار هزاران بار برای شما مسافران عزیز انجام دهد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

سولان آکادمی بصورت تخصصی در حوزه کشوره کانادا فعال است و انواع مهاجرت ها را بصورت تخصصی به این کشور بصورت 0 تا 100% به انجام می رساند.

از ما بپرسید